GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lock 5518158

nr 551 8158

Lock

1700-tal, Kina, Famille rose, dia 23

Kondition: nagg, spricka/ sprickor

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 november 2008
kl 16:09:57